Cel mai tare turneu de FIFA 07
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Inscrieri Friendly League

In jos 
AutorMesaj
Radut09
Admin
Admin
avatar

Mesaje : 69
Data de inscriere : 29/12/2013
Localizare : Drobeta-Turnu Severin

MesajSubiect: Inscrieri Friendly League   Joi Mar 20 2014, 12:34

1.Barcelona-TheNight  / Fb: Ciprian Ionut https://www.facebook.com/cipri.ionut17
2.Real Madrid-Radut09 / Fb;RAdut Alexandru https://www.facebook.com/radut.liviu.5
3.Chelsea Londra-Fantomel / Fb: Daniel Iliuta https://www.facebook.com/daniel.iliuta.56?fref=ts
4.Man.UTD-Admin / FB : Andrei Radut https://www.facebook.com/andrei.radut.10?fref=ts
5.Juventus Torino-Mihai / Fb:Mihai Chelba https://www.facebook.com/mihai.chelba.7
6.Liverpool-D@vid / FB: David Bekam https://www.facebook.com/david.bekam.75873?fref=ts
7.Ac milan-Crystyan / FB:Cardei Cristian https://www.facebook.com/cardei.alin.9?fref=ts
8.Arsenal Londra-Spike / FB Spike Derulo https://www.facebook.com/spike.derulo?fref=ts
9.Fiorentina-Bazil / FB: Vasile Chelba https://www.facebook.com/profile.php?id=100004390480969&fref=ts
10.Inter Milano-ovimafiotul / FB: Lingurar Ovidiu https://www.facebook.com/real.ovidiu.madrid?fref=ts
11.Ol. Lyon-Bogdan/ FB: Paul Bogda https://www.facebook.com/paul.bogda.1?fref=ts
12.Bayern Munchen-Forcrims21 / FB:Cristi Crystiano https://www.facebook.com/cristi.fatza?fref=ts
13.Shalke 04-Curierull / FB:Barbu MArius https://www.facebook.com/barbu.marius.520?fref=ts
14.Atl.Madrid-Inut99 / FB: Herteg Ionut https://www.facebook.com/herteg.ionut?fref=ts


Ultima editare efectuata de catre Radut09 in Sam Mar 22 2014, 04:35, editata de 6 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
forcrims21

avatar

Mesaje : 41
Data de inscriere : 10/02/2014
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   Joi Mar 20 2014, 12:36

bayern fb cristifatza
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
crystyan

avatar

Mesaje : 10
Data de inscriere : 18/01/2014

MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   Joi Mar 20 2014, 13:12

ac milan fb cardei cristian
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
spicke

avatar

Mesaje : 13
Data de inscriere : 20/03/2014

MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   Joi Mar 20 2014, 13:24

bounce arsenal londra FB: spike derulo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
d@vid



Mesaje : 5
Data de inscriere : 20/03/2014

MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   Joi Mar 20 2014, 13:31

liverpool fb david bekam
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ionut99

avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 18/01/2014

MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   Joi Mar 20 2014, 23:11

atl madrid - fb Herteg Ionut
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
curierull

avatar

Mesaje : 16
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 21
Localizare : Romania

MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   Vin Mar 21 2014, 10:20

shalke 04 fb:Barbu Marius
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Inscrieri Friendly League   

Sus In jos
 
Inscrieri Friendly League
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA 07 :: Friendly League :: Friendly League-
Mergi direct la: